Brak okresu a obrzmienie piersi

Witam moje pytanie jest dosyć długie i wyczerpujące.Moje cykle mają po 30-32 dni,ostatni okres miałam 8 pażdziernika,od dwóch tygodni mam nadkwasoty ślinotok bóle krzyża i czasami szczypanie w okolicach jajników no i oczywiście ogromny apetyt.Okresu do tej pory nie dostałam test ciążowy pokazuje bladą drugą kreskę natomiast beta hcg jet ujemna,ostatni stosunek z mężem miałam 27 pażdziernika ,piersi mam nabrzmiałe bardzo bym chciała dzidziusia bo staramy sie już prawie dwa lata

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, proszę powtórzyć test za około tydzień. Jeśli wynik będzie dodatni, proszę zgłosić się do ginekologa. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Z powyższymi objawami proponuję zgłosić się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży. Bez badania pacjenta ciężko jest coś więcej powiedzieć na podstawie samego opisu.