Brak okresu a prawdopodobieństwo ciąży u 22-latki

Witam, Stosowałam tabletki antykoncepcyjne jakies 3 lata i w lutym 2014 przestalam. W lipcu tego roku podrozowalam przez 5 tygodni po europie- stres, niezdrowe jedzenie itp.21 sierpnia mialam "okres" a raczej plamienie tylko. We wrzesniu wyjechalam na 10 dni i 23.09 wciaz nie mialam okresu i wspolzylam z zabezpieczeniem tak samo jak 2.10.Bralam dosc duzo lekow przeciwbolowych przez 2-3tyg.Wciąż nie mam okresu i jestem po operacji (5.10), czy to moze byc ciąża?Prosze bardzo o pomoc.Pozdrawiam Ola

Elżbieta Rhone

Witam,
u każdej współżyjącej kobiety w wieku rozrodczym możliwa jest ciąża (żadna metoda antykoncepcji nie daje 100% pewności). W dniu spodziewanej miesiączki należy wykonać test ciążowy.