Brak okresu a stosunek dzień po miesiączce

ostatnia miesiaczke 7.10 skonczyła sie 10.10 kochalismy sie tego samego dnia według obliczen powinnam dostac miesiaczke 4.11 mam 28 dni cyklu praktyczna suchosc pochwy przed kazdym okresem miałam mokro wtedy wiedziałam ze dostane i pobolewało mnie teraz pobolewa ale jak okresu niebyło tak niema mam wyostrzone niektore zapachy i jestem bardziej nerwowa niz zwykle

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety w opisie nie zawarła Pani pytania do którego mógłbym się odnieść. Jeśli pyta Pani o możliwość ciąży to mogę jedynie powiedzieć, że ciąża tak naprawdę możliwa jest każdego dnia cyklu. Jeśli nadal miesiączka nie występuje proszę udać się do ginekologa.