Brak okresu a stosunek w pierwszy dzień miesiączki i stres

Witam. Spoźnia mi się miesiączka bez zabezpieczenia kochałam się z 11 na 12 maja ( pierwszy/ drugi dzień miesiączki) . Partner twierdzi , że nie skończył we mnie. Objawy przed miesiączką były i są nadal - ból podbrzusza , trądzik , obrzmiałe piersi. Zrobiłam 5testów - WYNIK NEGATYWNY .Bolą sutki podczas naciskania ! Ostatnio miałam dużo stresu.Choruje na niedoczynność tarczy - obecnie nie przyjmuję .Prosze o pomoc

jeśli chce Pani wykluczyć ciąże na 100%-proszę zrobić z krwi badanie beta HCG, ale wg powyższego opisu ciąża mało prawdopodobna, chyba wynikiem braku miesiączki jest stres-pozdrawiam