Brak okresu, biały śluz i bóle podbrzusza a ciąża

Witam około16.09 miałam mieć okres nie dostałam a zamiast jego leciał mi biały śluz przez pare dni, miałam bule podbrzusza ale nie takie jak w czasie miesiaczki .6.10 dostałam okres byłam u lekarza ale mnie nie zbadał bo była bardzo obfita mam przyjsc 18 bo nie wiadomo czy to krwawienie czy miesiaczka powiedział że moze byc to ciąża ostatni okres miałam od 13-17.08
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Rzeczywiście może być to ciąża. Kluczowe będzie badanie w umówionym terminie. Należy także wykluczyć infekcję, która mogła spowodować zaburzenie cyklu.