Brak okresu, częste oddawanie moczu i białe upławy a ciąża

Ciąża ??? Jestem 6 miesięcy po porodzie, nie karmie piersią, dwa moje cykle miesiączkowe miały długość po mniej więcej 25dni, kolejny 19dni, i w tym czasie kochałam się z mężem, stosunek przerywany, jednak pod wpływem chwili kochaliśmy się znów, czy mogło dojść do zapłodnienia, nie mam okresu, i dziwnie się czuję, często chodzę do toalety, a do tego pojawiły się upławy takie jak na początku pierwszej ciąży, może trochę wyolbrzymiam, ale też boję się zrobić test ciążowy.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie opisanych objawów nie jest możliwe wykluczenie bądź potwierdzenie ciąży. W celu weryfikacji czy doszło do zapłodnienia proszę wykonać test ciążowy z porannej porcji moczu. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.