Brak okresu do trzech miesięcy i 2-tygodniowe plamienia po miesiączce

Moim problemem, brak okresu nawet do 3 mies. a przy tym plamienia trwajace praktycznie caly czas po uplywie ok 2 tygodni od wystapienia miesiaczki Nieraz bywaja bardzo bfite. gin. po zbadaniu twierdzi ze wszystko dobrze Badania hormonów wyszly dobre oprocz LH (podobno troche wysokie). Kiedy bralam duphaston od lekarza to okres w miare wystepowal, ale gdy odstawiam problem wraca. Sama juz niewiem co mam robic, boje sie isc po raz kolejny do lek. Co jeszcze gin. powinien zrobic w tej sprawie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę się bać, tylko udać się do lekarza. Na podstawie samego opisu nie można nic więcej powiedzieć. Może konieczne jest wykonanie badań hormonalnych tarczycy, oznaczenie poziomu prolaktyny.