Brak okresu dwa miesiące po współżyciu i negatywny test ciążowy

Witam , kochalam sie z moim chłopakiem 21 lutego ( dni niepłodności ) 28 dostałam okres , potem w marcu dostałam 30 . Jednak teraz boje sie czy moze byc to ciąża okres spóźnia mi sie 5 dni , mam biały śluz . Robiłam test miesiąc po naszym kochaniu ale wyszedł negatywny . Chciałbym sie spytać co sie dzieje czy możliwa jest ciąża ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji można wykluczyć ciążę. W razie wątpliwości proszę powtórzyć test ciążowy. Jeśli krwawienie nie pojawi się w najbliższym czasie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
W celu wykluczenia ciąży proszę ponownie wykonać test ciążowy. Jeśli ciąża zostanie wykluczona oraz nie wystąpi krwawienie to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Witam. W tej sytuacji proponuje ponownie wykonać test ciazowy. Jeśli wynik będzie negatywny proszę skonsultowac się z ginekologiem.