Brak okresu i brązowa wydzielina po stosunku a negatywne testy ciążowe

witam.moja ostatnia miesiaczka skonczyla się 9 lipca i teoretycznie kolejna powinna być miedzy 6 a maksymalnie10 sierpnia.a tu mamy wrzesień i nic.robilam ze 4 testy każdy negatywny.jajniki mnie pobolewają,po stosunku plamie-tak trochę-brazowawa mazia.dochodzi jeszcze do tego zwiekszony apetyt.prosze o odpowiedz.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli testy ciążowe są negatywne, przyczyną braku miesiączki mogą być zaburzenia hormonalne czy też schorzenia narządu rodnego. Sugeruję konsultację ginekologiczną.