Brak okresu i brązowe plamy na bieliźnie a strach przed ciążą

Witam w lipcu wcale nie pojawil mi sie okres wspolzylam z chlopakiem w lipcu pierwszy raz czy to moze spozniac okres? lub stres przed ciaza zrobilam test wyszedl negatywny od kilku dni mam na bieliznie takie jasno brazowe plamy natomiast przy podcieraniu wszytsko normalnie co to moze oznaczac>

Lek. Marta Gryszkiewicz

Należy wykonać test ciążowy. Każdy niezabezpieczony stosunek, może skutkować ciążą. Stres może wpływać na zaburzenia miesiączkowania.