Brak okresu i negatywne testy - co jest nie tak?

Kobieta 35 lat, 2 dzieci, jedno ma 2.5 roku i powoli przestaję karmić piersią. Na razie tylko w nocy. Ostatni okres 31 październik, test 1 zrobiłam ponad miesiąc, później 2 test po świętach i też był negatywny. Może dlatego piersi mnie bolą, bo nie karmię już tak często jak kiedyś, ale ten okres, dlaczego go nie ma?

Dzień dobry!

Karmienie piersią może być przyczyną nieregularnych cykli miesiączkowych, nawet jeśli jest to tylko karmienie nocne.

Z poważaniem