Brak okresu i negatywny test ciążowy a możliwość ciąży

Dzień dobry, pilne pytanie, miesiączke powinnam dostać 19 paź. jednak do teraz jej niema, czuje sie fatalnie, dużo spie, jem, bolą mnie piersi ale tak inaczej, nie są nabrzmiale, ale czuje je caly czas, do tego dziwnie boli mnie brzuch. Sprawdzalam również temperature i mam 37,1. Zrobilam wczoraj test, ale wyszedl negatywnie czy jest mozliwe zeby sie pomylił. prosze o szybka odpowiedz. czy jest mozliwosc ciazy?

Milena Lubowicz

W tej chwili testy mają dosyć dużą skuteczność, ale zawszy jakiś odsetek błędu zostaje. Dla pewności proszę wykonać BhCG z krwi.
Pozdrawiam