Brak okresu i podwyższona temperatura oraz śluz zabarwiony krwią

Witam.Ostatnio miesiączkę miałam 9 czerwca, mój cykl trwa tak 28-33 dni zdarzyło się że się spóźnił ale tylko tydzień. 22 czerwca miałam operacje nogi w znieczuleniu ogólnym i czy może być przyczyną opóźnionego okresu bo do tej pory nie dostałam okresu Mam czasami bóle jajników i tak jak by skurcze mam podwyższoną temperaturę, czasami przezroczysty śluz z taką żywą krwią albo mleczny zabarwiony jak kawa z mlekiem. Rzadko uprawiam seks ale z prezerwatywą raz bez ale mąż nie skończył we mnie.

Zmiana terminu menstruacji może być wynikiem zabiegu. Jednak objawy podawane przez Panią nie są normalne. Po pierwsze jest maj 2015 jeżeli okres miała Pani w czerwcu to jest Pani rok bez okresu. Jeżeli to nieporozumienie to i tak należy się udać do ginekologa na badanie bo śluz kawy z mlekiem jest nieprawidłowy.