Brak okresu i pozytywny test ciążowy a ciąża

Mam pytanie ostatni okres miałam 10 września przez jakieś 6 dni dzisiaj jest 18 październik nie mam jeszcze okresu. Mniej więcej co 29 dni mam okres. 11 października odbyłam stosunek z moim partnerem i wyszło tak że doszedł we mnie. Wczoraj 17 października robiłam test ciążowy po chwili zobaczyłam bardzo jasną drugą kreskę ale to dopiero 6 dni po stosunku co mam o tym myśleć?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest oznaczenie poziomu betaHCG we krwi w celu weryfikacji ciąży.