Brak okresu i upławy a ryzyko ciąży

witam,dzisiaj powinnam dostac okres,mam upławy i bardzo sie stresuje.chłopak nie spuscil sie w ogole a bylo bez zabezpieczenia,moge byc w ciazy?
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Podczas całego stosunku wydziela się ejakulat wraz z plemnikami. Każdy niezabezpieczony stosunek niesie ze sobą pewne ryzyko zapłodnienia. Jednak w dniu spodziewanej miesiączki jest to bardzo mało prawdopodobne, zwłaszcza jeśli cykle są regularne.