Brak okresu od roku i trzech miesięcy u 20-latki

nie mam okresu 1 rok i 3 miesiace mam 20 lat lekarze nie znaja przyczyny jestem otyła co robic

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do ginekologa. Być może konieczne jest wykonanie dodatkowych badań np. określenia poziomu hormonów płciowych, tsh, ewentualnie hormonów tarczycy, może poziom prolaktyny. Konieczne jest badanie pacjenta, a następnie być może zlecenie badań wyżej wymienionych. Określenie badań dodatkowych można określić tylko na podstawie badania bezpośredniego.