Brak okresu od 2. miesięcy a stres

Witam Mam 23 lata , brak miesiączki od 2 miesięcy. Hcg wyszło negatywnie. Zrobiłam badanie na progesteron 0,58ng/ml FSH 44,85 mlU/ml i estradiol 45,82 pg/ml. jestem po dwóch operacjach na jajniki ( torbiele) Staramy się z meżem o dzidziusia ale po wynikach się trochę zalamałam. Faktem jest , iż mam teraz sporo stresów w życiu. Możliwe jest że to jest przyczyną braku miesiączki? mogę mieć wogóle dzieci po stosowaniu leków hormonalnych? proszę o pomoc

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani, wyniki są niepokojące . Proszę się skonsultować ze swoim ginekologiem.