Brak okresu od 2 miesięcy a wynik testu LH

Brak okresu od 2 miesięcy u 47-latki -cd. Byłam u ginekologa-ale się nie zainteresował-stwierdził, że to pewnie menopauza(??). Dodam, że 7 dni temu wyszedł mi dodatni LH(test) i miałam objawy owulacji(ból jajników + śluz) a wczoraj miałam ból innego rodzaju i kłucie w obu jajnikach oraz ból brodawek i pleców, a także zaczęło się coś jakby krwawienie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wizyty u specjalisty ginekologa. Proszę udać się do poradni ginekologicznej w najbliższym możliwym terminie.