Brak okresu od 4 miesięcy a szanse na ciążę

Witam, Nie mam okresu od okolo 4miesiecy wczesniej mialam wywolywany przez tabletki ktore przepisal lekarz lecz po ich skonczeniu nadal byl brak udalam sie do lekarza ale nic nie stwierdzil ...w maju mialam pobierana krew i tez wynik negatywny.czasami boki mnie brzuch w dole jakbym miala dostac miesiaczke ale niestety jej nie ma...z mezem sie nie zabezpieczamy wiec czy jest szansa na to by zajsc w ciaze?caly czas sie staramy i nic i do tego ten brak okresu.

Proszę wykonać test ciążowy aby potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Wskazana wizyta u ginekologa w celu diagnostyki hormonalnej i ultrasonograficznej zaburzeń miesiączkowania.