Brak okresu od 4 tygodni

Miesiączka spóźnia mi się już prawie 4 tygodnie , badania krwi wykazały ze nie jestem w ciąży , wiem stres potęguje się coraz bardziej , wszystko wiedzący pan Google nie daje odpowiedzi tylko większy stres mam wizytę u lekarza na jutro ale chciałaby wiedzieć co możne być przyczyną ? bo jeśli bym miała nowotwór to badanie krwi by to wykazało mam podwyższone limfocyty i obniżone neutrofile tarczyca w normie , co powoduje niewytrzymanie okresu? Dziękuję za odpowiedz

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Brak okresu może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie bez wpływu pozostają czynniki takie jak stres, niewłaściwa dieta czy przemęczenie. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa w umówionym terminie.