Brak okresu od 40. dni a ból podbrzusza, zawroty głowy, zlewne poty i szumy w głowie u 44-latki

Witam mam problem i juz sama nie wiem co robić otóż przez trzy miesiące brałam lek Primolut Nor z powodu przedłużających się krwawień okres miałam z odstawienia w ciagu dwóch dni ale zaczęłam się zle czuć (bóle podbrzusza,zawroty głowy ,zlewne poty, szumy w glowie i ogólna nerwowość)W tym miesiącu nie brałam tego leku i okresu nie mam juz 40 dzień a wszystkie inne objawy nasiliły się i to bardzo.Co robic?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.