Brak okresu od tygodnia, senność i zmęczenia a negatywny test ciążowy

okres spuznie mi sie juz tydzien, nabrzmialy mi piersi i jestem bardziej zmeczona niz do tej pory, po za tym mam bole brzucha jak przy okresie. normalnie mam tak jak jestem w ciazy, a bylam juz 5 razy ale tylko raz donosilam bo mialam przegrode macicy ktora zostala usunieta 2 lata temu. robilam sobie test ale wyszedl negatywny czy mozliwe zeby test sie pomylil.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę powtórzyć test ciążowy lub zrobić badanie poziomu beta-hCG z krwi. Bez względu na wynik sugeruję konsultację ginekologiczną.