Brak okresu po dotykaniu miejsc intymnych przez chłopaka

Mam 16 lat i od jakiegoś czasu mam już regularny okres. Od jakiś 2 miesięcy jestem z chłopakiem i kilkakrotnie dotykał mnie w miejsca intymne po tym jak dotykał swojego penisa. Przed tym nie było wytrysku. Ostatnie 3 okresy miałam bardzo obfite, jak nigdy, a teraz okres mi się spóźnia. Ostatnią miesiączkę miałam 11 stycznia, lecz teraz się nie pojawiła. Czym to jest spowodowane?
Proszę o odpowiedź.

Witam serdecznie,
Trudno określić jakie było ryzyko przeniesienia plemników do Pani dróg rodnych. Jednak nie można z całą pewnością wykluczyć ciąży. Dlatego proponuję wykonanie testu ciążowego.
Opóźnienie miesiączki może mieć związek m.in. ze stresem, odchudzaniem, dużym wysiłkiem fizycznym, zmiana klimatu oraz zaburzeniami hormonalnymi. Takie jednorazowe opóźnienie miesiączki co jakiś czas może pojawić się u każdej kobiety. Gdyby jednak w kolejne cykle wyglądały podobnie konieczna będzie konsultacja ginekologiczna.
Pozdrawiam