Brak okresu po krwawieniu po zastosowaniu antykoncepcji hormonalnej

Witam mam pytanie wzięłam tabletki do 72h ,,escapelle'' po stosunku zaraz po okresie i za tydzień ponownie miałam miesiączkę i minął już miesiac czasu ,robiłam 2 testy ciążowe jeden 2 tyg po stosunku drugi 3 tyg po stosunku ale wyszły ze nie jestem w ciaży tylko martwi nie ze dalej nie mam miesiączki jest prawdopodobne aby była w ciaży ??

Witam! W tej sytuacji ryzyko ciąży jest znikome. Zatrzymanie menstruacji najprawdopodobniej spowodowane jest zaburzeniami równowagi hormonalnej powstałymi na skutek przyjęcia tzw. tabletki po.