Brak okresu po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych i stosunku bez zabezpieczenia

27 sierpnia odstawiłam tabletki antykoncepcyjne.31 sierpnia dostałam okresu który trwał 5 dni po 2 dniach dostałam krwawienia z odstawienia i trwało to 4 dni ale w między czasie kochałam sie z męzem i on skończył we mnie. Od tamtej pory nie mam okresu czy to ciąża?

Elżbieta Rhone

Po odstawieniu doustnej antykoncepcji często zdarza się, że kolejna miesiączka występuje później niż normalnie. Mimo wszystko należy wykonać test ciążowy.