Brak okresu po porodzie, stosunek przerywany - ciąża?

Czy zaszłam w ciążę bez wytrysku, lecz po porodzie i gdy nie uregulował mi się okres?

Witam serdecznie,

W przypadku stosunku bez wytrysku możliwe jest zajście w ciążę przez preejakulat. Zawiera on dostateczną ilość plemników aby doszło do zapłodnienia.
Nie ma znaczenia, że nie doszło jeszcze do uregulowania cyklu po porodzie. Nie chroni to przed ciążą. Zatem w przypadku wątpliwości należy wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam