Brak okresu po przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych

dzień dobry... tez mam takie pytanie związane z tym że zaczęłam brac tab anty w czasie plamienia a okresu brak... tylko że żle się czułam przy pierwszych 2 tabletkach ból brzucha, nóg więc już nie brałam 3 tabletki i odstawiłam. I chciałam się zapytać czy dostane okres w następnym miesiącu czy też nie, bo nie wiem co robić kiedyś brałam te same tabletki ovulastan 2 miesiące i nic mi po nich nie było a teraz boje się skutków ubocznych...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Okres powinien pojawić się w najbliższym czasie. Warto jednak zaznaczyć iż w związku z wahaniami hormonalnymi może być on opóźniony.