Brak okresu po wypalaniu nadżerki a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnia moja miesiaczka byla 11 czerwca. W Maju mialam wypalana nadzerke. W lipcu niestety nie dostalam, jak do tej pory. Współzyłam z narzeczonym, zawsze bez zabezpieczenia. Gdy dochodzil zaraz wycofywal sie, i po wytrysku na zew ponownie wchodzil. Mam bol brzucha jakbym miala zaraz dostac miesiaczke, bol w jajnikach, i czasami nerki. Czasami Kłucie pod zebrami. Czuje jak jest mi nie dobrze, ale nie wymiotuje, ani nie mdli. Czy mogę byc w ciąży??

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Proszę wykonać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny. W przypadku ujemnego wyniku i braku miesiączki należy zgłosić się go ginekologa celem wykluczenia innych przyczyn opóźnienia się krwawienia miesiączkowego. Pozdrawiam