Brak okresu po zażyciu tabletki 72 h po

Witam Kochałam się z moim chłopakiem 13 września, był on zabezpieczony, mówi że we mnie nie skończył, ale pewności nie ma.. Tabletkę po wzięłam 65h po stosunku, okres spóźnił się 5 dni, ale było to zgodne z informacją na tabletce. Ostatni okres spóźnił mi się jednak o 4 dni .. Zrobiłam ciążowy test krwi, 8 października (ponad 3 tygodnie po stosunku), wynik był następujący: >1.20. Czy to oznacza, że mogę wykluczyć ciążę? Jeśli nie, to co mogę jeszcze zrobić ? Proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie wiem czy dobrze się rozumiemy. Wynik oznaczenia bet hCG z krwi był większy (>)niż 1,2 czy mniejszy (<). Jeżeli mniejszy niż określona wartość ciążę można wykluczyć.