Brak okresu, pozytywne testy ciążowe i brak widocznego zarodka w USG

Witam. Ostatnia miesiączka zaczeła sie u mnie 12 listopada 2013, do tej pory nie dostałam okresu. Zrobilam 3 testy kazdy wyszedł pozytywnie.Wczoraj byłam u lekarza powiedział ze widać pecherzyk ciązowy wielkości 5 na 8 mm, ale nie widac zarodka. Mam sie zgłosić 9 stycznia na ponowne badanie. Prosze powiedziec, który to moze byc tydzien i kiedy mozna spodziewac sie zarodka. Czy mam powody do niepokoju??

Ciążę można określić na około 4-5 tydzień. W tak wczesnej ciąży można jeszcze nie widzieć zarodka (dopiero 6-8 tydzień) Aby określić dokładniej tydzień ciąży można dodatkowo wykonać badanie poziomu beta HCG we krwi. Jeśli będzie się podnosić to dobry objaw. W chwili obecnej nie ma powodu do niepokoju.