Brak okresu przez dwa miesiące i wrażliwe sutki

Witam, proszę o poradę. Zawszę miałam nieregularne miesiączki, ale ostatnio ich nieregularność zwiększyła się. Ostatni mój cykl to okres 11lipca, później 10wrzesień i do dnia dzisiejszego nie mam okresu. Z mężem nie stosujemy zabezpieczeń, test ciążowy robiłam 3listopada lecz wyszedł negatywny. Od dwóch dni mam bardzo wrażliwe sutki, boli mnie podbrzusze. Czy możliwe, że jestem w ciąży? Czy wykonać test ciążowy, czy wstrzymać się jeszcze? Jeżeli to nie ciąża co może mi dolegać? Pozdrawiam.

Milena Lubowicz

Test ciążowy jest wiarygodny około 14 dni po stosunku, także sens wykonywania go zależy od terminu ewentualnego zapłodnienia. Pomimo to zalecałabym Pani wizytę u ginekologa, gdyż cykle są bardzo długie i myślę, że należy to wyjaśnić.
Pozdrawiam