Brak okresu przy plastrach antykoncepcyjnych

stosuje plastry evra od 7 miesięcy prawidłowo przeważnie okres mam w piątek teraz minął piątek i 2 dni a ja nie mam okresu co może spowodować brak okresu zawsze miałam okres teraz mam sytuacje trochę stresowa co może powodować brak okresu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Krwawienie z odstawienia powinno pojawić się dowolnego dnia przerwy. Z opisu wynika, że przerwa się jeszcze nie skończyła. Proszę zatem cierpliwie poczekać. Krwawienie nie musi się pojawiać dokładnie tego samego dnia podczas każdego kolejnego cyklu.