Brak okresu przy stosowaniu luteiny dopochwowej

Moje cykle trwaja zwykle 35 dni. Obecnie jestem po luteinie dopochwowej która brałam do 29dc. Dzisiaj jest 45dc i nadal brak okresu. Test negatywny. Objawy ciążowe są. Prolaktyna w normie 11.9

Witam. "Objawy ciążowe" najprawdopodobniej są wynikiem zaburzeń równowagi hormonalnej. Proszę kontynuować leczenie zgodnie z zaleceniami ginekologa.