Brak okresu u 41. latki a możliwość ciąży

Witam. mam 41 lat i pol roku temu odstawilam tabletki . Cykle mam w miare regularne. Obecnie jest juz 46 dzien cyklu i nie mam okresu. Do stosunku doszlo w 32 dniu cyklu. Robilam juz 4 testy, ostatni 2 dni temu i wszystkie sa negatywne. Czy to mozliwe alby byla to ciąza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę powtórzyć badanie po 14 dniach od stosunku. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.