Brak okresu w 39. dniu cyklu

Witam. Moje cykle do ok 32-34 dni. Dzisiaj mija 39 dzień i okresu brak. Bardzo bolą mnie piersi, dotknąć ich nie umiem. Mam bardzo dużo mleczno-białego śluzu i temp utrzymującą się od 5 dni lekko powyżej 37 stopni. Od paru dni mam zawroty głowy i gazu. Podbrzusze bolało mnie mocno w okolicach spodziewanej miesiączki ale teraz ustąpiły. Wykonałam wczoraj i dzisiaj popołudniu test i oba wyszły negatywne. Czy mimo wszystko mogę liczyć, że jestem w ciąży?

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo ciąży przy negatywnych wynikach testów jest małe. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej celem badania lekarskiego i ewentualnie zbadania poziomu beta hcg z krwi obwodowej.