Brak okresu w dniu spodziewanej miesiączki a negatywny wynik testu ciążowego

Witam Nie dostałam miesiączki a zawsze dostawałam co 27 28 dni miałam dostać 27 a 28 listopada. Dzisiaj jest 29 i rano zrobiłam test ciążowy i wynik wyszedł negatywny. co to może oznaczać? z góry dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam

Brak miesiączki /po wykluczeniu ciąży/ może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi-wskazana diagnostyka ginekologiczna / usg/ w zależności od wyniku badań badania hormonalne.