Brak orgazmu a konflikty w związku

Witam. Jestem w związku 3 lata i tylko raz miałam orgazm podczas naszego pierwszego stosunku. Mój partner jest już chyba tą sytuacją zmęczony. Na początku go to zastanawiało, później drażniło a teraz widzę, że ma dość. Chyba z tego powodu nawet powstają wszystkie nasze sprzeczki. Sprawia mu to przykrość, że mnie nie zaspokaja. Ja też skupiam się tylko na tym by osiągnąć orgazm, bo wydaje mi że że tylko to może nas "uratować". Co mam zrobić?

Nie rozważała Pani możliwości szukania profesjonalnej pomocy?
Pozdrawiam.