Brak orgazmu podczas stosunku a potrzeba skierowania do seksuologa

Jestem mężatką od prawie trzech lat, ale dotąd nie miałam orgazmu, chcę pójść do seksuologa, ale nie wiem czy potrzebuję skierowania.

Dzień dobry!

Niestety, na chwilę obecną usługi seksuologów nie znajdują się w koszyku świadczeń gwarantowanych NFZ, tzn. nie są refundowane. Potwierdzić, czy moje informacje są aktualne, może Pani w swojej przychodni rejonowej. Pierwszym Pani krokiem może być potwierdzenie swojego zdrowia intymnego u lekarza ginekologa. Następnie spotkanie z lekarzem seksuologiem lub psychologiem seksuologiem jest najczęściej wizytą w prywatnym gabinecie.

Pozdrawiam!