Brak owulacji, stosowanie luteiny a szansa na ciążę

Dziędobry mam pare pytan , brałam luteinę pod język i czasem nie udawało mi sie wywołać miesiaczki .Lecz miałam robione badania że mam brak owulacji . Co to oznacza ? I czy jak zaczłam brac luteine dopochwowa 50g czy możliwe ze owulacja wruci mam niby jajniki o szerokosci 6mm . ? Nie wim czy ten lek może mi pomuc zaś w ciąży ? prosze o pomoc pozdrawiam Maja:)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek ten może okazać się pomocny, jednak często leczenie jest długotrwałe i nie zawsze niestety przynosi pożądane skutki od razu.