Brak panowania nad sobą a problemy w związku

Nie panuje nad negatywnymi emocjami.denerwuja mnie najmniejsze rzeczy. I w tym caly problem ze odbija sie to na moim zwiazku. Jestem spokojna osoba z natury tak samo jak moj partner. Nie wiem jak mam nad soba panowac...

Pytanie, czy w Pani życiu pojawiły się jakieś trudności, stresy czy poważne zmiany? Czy drażliwość jest spowodowana czymś "zewnętrznym"? Może to być także sygnał trudności w relacji z parterem. Zachęcam do spotkania z psychologiem i przyjrzenia się przyczynom objawów i możliwościom zmiany.

Szanowna Pani,

jeżeli lekarz psychiatra nie orzeknie problemów z funkcjonowaniem układu nerwowego, wówczas może Pani zgłosić się do psychologa celem pracy nad negatywnym myśleniem prowadzącym do aktów agresji oraz nowych metod walki z gniewem (np. trening autogenny).

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak, www.ctzo.org