Brak sił i chęci do życia po rozstaniu z mężem

jak sobie poradzic z brakiem sil i checi do zycia nic mi nie wychodzi rozstalm sie zmezem potem poznalam faceta ktory mnie tyko wykorzytstal przez to mam zerowe poczucie wlasnej wartosci ulatuje ze mnie powietrze.Mam dzieci ale juz przerstaja mnie problemy a zraniona jestem strasznie napisal mi osttanio czy go kocham i ze nic z tego nie bedzie a mi jakbyktos wbil noz w plecy po co pisal wykasowalam z fb zaprosil mnie widzialam go to caly czas patzral na mnie po co on to robi

Witam, internet nie jest odpowiednim miejscem do poszukiwania wsparcia w Pani sytuacji. Zachęcam do odwiedzenia gabinetu psychologa bądź psychoterapeuty. Warto dla samej siebie, żeby naprostować własne życie, uporać się z trudnymi emocjami i odzyskać radość. Pozdrawiam!

Warto skorzystać z pomocy psychoterapeuty i przepracować negatywne emocje i doświadczenia. Poradzenie sobie z nimi, a także praca nad samoocena, poczuciem sprawstwa, pewności siebie, zaufania, umiejętności stawiania granic pomoże nie tylko w odbudowaniu relacji z ludźmi, ale także w odzyskaniu energii i czerpaniu satysfakcji z życia.