Brak sił w rękach i osłabione nogi a podejrzenie miastenii

Witam! Ostatnio u endokrynologa padło podejrzenie miastenii. Przez większość część stycznia nie miałam sił w rękach, nic nie mogłam odkręcić ani ścisnąć. W lutym za to miałam osłabione nogi idąc czułam jak nogi mi się uginają, że zaraz upadnę i nie wstanę. Często też kuśtykałam i szybko się męczyłam. Czułam, że moje nogi są zmęczone tak jak i ręce. Czy to rzeczywiście może być miastenia?

Witam serdecznie. Nie można wykluczyć iż jest to miastenia. Niemniej jednak najczęściej w przebiegu tej choroby pierwsze objawy to opadanie kącika ust, dwojenie się w oczach, opadanie powiek.