Brak śluzu płodowego i nieregularne miesiączki

Witam Moj najdłuższy cykl w ciągu 12 miesięcy wynosił 32 dni a najkrótszy 27 dni. Miesiączka trwa 5 dni. Ostatnio uprawiałam seks w 6 bądz 7 dniu cyklu lecz nie doszło do wytrysku we mnie. Zaobserwowałam brak śluzu płodnego w te dni kiedy powinny być dniami płodnymi oraz owulacja. Jest on biało kremowy. Proszę o szybką odpowiedz. Pozdrawiam

Milena Lubowicz

W przypadku nieregularnych miesiączek wyznaczanie owulacji i dni płodnych obarczone jest dużym błędem. W związku z czym owulacja mogła być w inny dzień niż się Pani spodziewała. Proponuję wykonać test ciążowy w terminie spodziewanej miesiączki.
Pozdrawiam