Brak stosunku seksualnego a możliwość zajścia w ciążę

Witam. Pod koniec sierpnia chłopak robił mi palcówkę, po dotknięciu swojego członka, miałam dni płodne. Dostałam po nich okres, ale obawiałam się, że jestem w ciąży, więc zrobiłam test - wyszedł negatywny. w tym momencie okres spóźnia mi się tydzień. czy to jednak może być ciaża?

Lek. Marta Jaruchowska

Bardzo mało prawdopodobne żeby była Pani w ciąży, przyczyna opóźnienia miesiączki jest zapewne inna, chyba, że do zapłodnienia doszło później, nie w sytuacji, którą Pani opisuje.