Brak umiejętności rozmowy z ludźmi

Nikt mnie nigdy nie lubil w szkole, dziwilam sie ze inni potrafia tyle slow wypowiadac, zjednywac sobie ludzi, ja mam wrazenie po tylu latach ze nic sie nie zmienilo we mnie, ze nie cofne czasu a nadal jestem jakas niedorozwinieta. Kazdy ze mnie sobie zarty robil, wiem ze bylam malo inteligentna, konfliktowa bo reagowalam fochem zamiast umiec rozwiazywac problem slowami czego nie umialam.Po tylu latach naiwnie wierzylam ze cos zmienie, jak jesli nie umiem wspolzyc z ludzmi.

Witam. Z Pani listu przebija bardzo niska wiara w siebie i bardzo niskie poczucie własnej wartości. Mówiąc w skrócie wygląda na to, że nie ceni Pani samej siebie. Proszę rozważyć podjęcie psychoterapii. Pozdrawiam.