Brak widocznego zarodka w USG ciąży
dnia 6.01 miałam ostatnią miesiączkę. 27.02 miałam usg, na którym pęcherzyk ciążowy miał wielkość 10 mm, natomiast nie było widać zarodka. Czy to możliwe, że zarodek jeszcze będzie widoczny, czy powinnam się przygotować na najgorsze?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Objawy ostrego niedokrwienia kończyny dolnej
Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jaksą objawy tego schorzenia ? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.
Dr n. med. Wojciech Kawiorski
Szanowna Pani, w tym okresie rozwoju ciąży zarodek, nie jest widoczny w USG.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski
Wszystko zależy od rozdzielczości aparatu. 1 cm pęcherzyk może mieć zarodek 1 mm i ten może być niewidoczny. Proszę skierować pytanie do wykonującego badanie.