Brak współżycia a prawdopodobieństwo ciąży

10.10-6 dzień od odstawienia luteiny 50, okres.1dc-skapszy,2dc-obfity,3dc-skapszy,4dc,5dc-normalne. Moje temp zawsze w 1 fazie był 36.4, dziś 6 dc a temperatura 36.5,36.6. w II fazie wynoszą 36.7-36.8. Bardzo się boję, że jestem w ciązy. Nie współżyję, chłopak dotyka mnie przez ubranie. Czasami też ocieramy się w ubraniu. Na gołe ciało dotykał raz moich pośladków, ale miał raczej czyste rece. Przed krwawieniem miałam objawy przedokresowe. pryszcze na twarzy, bol glowy. czemu temp taka jest?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W opisanym przypadku ciąża jest wykluczona. Nie ma powodów do niepokoju.