Brak wytrysku a masturbacja

Witam, mam pytanie mam 18 lat i mam dziewczynę od prawie roku w czasie pieszczot gdy bawię się  jej pochwa nie dostaje wytrysku dziwie się  gdyż jest to moja pierwsza dziewczyna i styczności z takimi miejscami nie miałem jednak wytrysku nie ma. Często się  masturbowałem raz dziennie czy to może być wpływ na to. Przez 2 tyg. juz się  nie masturbuje i czy to może zmienić to? Moja masturbacja polegała nie na ręcznej zabawie lecz pocieraniem członkiem o prześcieradło.
18 LAT ponad rok temu

Witam,

Wnioskując z treści pytania praktykowane przez Was pieszczoty pozbawione są penetracji. W takim wypadku uzyskanie wytrysku możliwe jest z reguły przez ręczną stymulację penisa. Epizodycznie może wystąpić także podczas ocierania.

Jeżeli jednak penis stymulowany jest w celu uzyskania wytrysku lub przez wprowadzanie go do pochwy, to przyczyn braku wytrysku może być wiele. Należą do nich brak dostatecznie intensywnych bodźców, osłabienie erekcji powodowane m.in. przez stres, ale i brak doświadczenia seksualnego.

Określenie powodów tej dolegliwości wymaga jednak uszczegółowienia zapytania.
Pozdrawiam.