Brak wzwodu w czasie masturbacji i zbliżenia z kobietą

Witam! Mam 17 lat, mój problem polega na braku erekcji podczas zbliżenia z dziewczyną. Podczas masturbacji także mam ten problem. Nie masturbuję się często, może 2 razy w miesiącu. Wątpię, że to stres, bo próbowaliśmy już dużo razy, niestety nie udało mi się osiągnąć wzwodu. Bardzo chciałbym już to zrobić, ale jakoś nawet nie czuję tego popędu. Dodam, że moja sperma jest żółta i galaretowata. Czasem bolą mnie jądra. Proszę o jakąś poradę, może jakieś leki na hormony? Oczywiście jak jest potrzeba, to udam się z tym do lekarza.

Witam!

Kłopoty ze wzwodem u mężczyzn, którzy dopiero zaczynają współżycie, są bardzo powszechną dolegliwością. Nie powinny wzbudzać niepokoju, gdy wzwód występuje w innych sytuacjach. Jednak w przypadku, gdy wzwodu nie da się osiągnąć przy masturbacji, czy nie występują poranne erekcje należy podjąć dalsze kroki diagnostyczne.
Należy udać się do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie do urologa.
Po przeprowadzeniu badania fizykalnego oraz wykonaniu badań dodatkowych będzie można powiedzieć więcej na temat przyczyny dolegliwości.
Konsystencja i kolor spermy mogą świadczyć o stanie zapalnym w obrębie najądrzy, bądź prostaty. Konsultacja urologiczna jest niezbędna. Im wcześniej zostanie podjęta diagnostyka, tym mniej szans na wystąpienie powikłań.

Pozdrawiam serdecznie!