Brak zaufania do męża

Witam.Mam 24 lata, prawie roczne dziecko i od roku jestem mezatka.Relacje miedzy mna i mezem sa dobre ale mam duzy dla nas problem jesli chodzi o jego spotkania na "piwo" z kolegami i inne wyjscia.nie wiem czy to brak zaufania na poczatku znajomosci-pisal ze swoja "przyjaciolka w ktorej byl zakochany w sposob jak ze mna jednak zerwal z nia kontakt.lub tez moze rozwod rodzicow-zdrada po 20 latach ojca na to wplywa?mysle sama o zdradach z innymi bo czuje ze nie daje mi poczucia atrakcyjnej,pewnej

Zachęcam do podjęcia tego tematu z mężem., Opowiedzenia o swoich uczuciach, potrzebach i oczekiwaniach wobec niego. Zapytania o jego emocje i potrzeby. Wspólne wypracowanie rozwiązań (szczególnie w kontekście zmian, jakie wprowadziło w relacji zostanie rodzicami) pomoże sobie poradzić z kryzysem i odbudować relacje partnerską. Jeśli kryzys będzie sie pogłębiał, warto skorzystać z psychoterapii par i małżeństw.